O nas

Profesjonalny i kompletny serwis usług informatycznych

Służymy pomocą w zakresie naprawy telewizorów każdego typu

W szybkim czasie lokalizujemy usterki i wymienimy wadliwe części

O nas

Serwis elektroniczny w Krapkowicach

KES to doświadczona firma usługowa, specjalizującą się w serwisie komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Jako przedsiębiorstwo, które na rynku działa prężnie od 1999 roku, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz usług z zakresu: sprzedaży części elektronicznych, naprawy RTV czy montażu i doładowania telewizji HD na kartę (TNK). Oprócz kompleksowej i fachowej obsługi, zapewniamy także niskie ceny! Naszą ofertę kierujemy do klientów z całego województwa opolskiego.


Naprawy RTV

Nasze usługi obejmują także naprawę sprzętu RTV. Wykonujemy serwis telewizorów, wzmacniaczy, zasilaczy, zestawów muzycznych i innych urządzeń. Służymy także fachowym doradztwem z zakresu elektroniki.

Naprawa laptopów i notebooków

wszystkich marek i typów. Szybko zlokalizujemy usterki i wymienimy wadliwe części (matryce, baterie, złącza i inne). Wykrywamy błędy oprogramowania i nieprawidłowe działanie SO. Oferujemy także serwis tabletów oraz konsol.

 

Naprawa sprzętu biurowego

Oprócz serwisu komputerów, naprawiamy drukarki, tonery, aparaty telefoniczne, kserokopiarki oraz inny sprzęt elektroniczny, który w każdej firmie musi działać niezawodnie. Podejmiemy się złożonych prac w większych firmach.